شرایط و ضوابط کلی خریدار

کلیه کاربران، خریداران تم پارس و کلیه اشخاص پس از خریداری هر یک از محصولات تم پارس، ملزم به رعایت کامل شرایط تم پارس هستند.این شرایط جامع و کامل نمیباشد و تم پارس حق اضافه، حذف و یا تغییر بندهای آن را در هر زمان در سایت www.themepars.com برای خود محفوظ می دارد.

 1. پشتیبانی محصولات فقط در بخش کاربری و صفحه محصول قابل پیگیری میباشد .
 2. سوالات قبل از خرید را حتما در بخش دیدگاه ها مطالعه بفرمائید .
 3. در بخش دیدگاه حتما بصورت فارسی دیدگاه خود را ثبت نمائید .
 4. توهین به افراد دیگر در دیدگاه ها بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد .
 5. تبلیغ محصول و دیگر فروشگاه در بخش دیدگاه غیر قانونی بوده و برخورد خواهد شد .
 6. پشتیبانی محصولات خریداری شده توسط شما فقط از طریق فروشندگان قابل پیگیری میباشد و تم پارس تیکت ها و مشکلات بوجود آمده را مدیریت کرده و در صورت عدم ارائه پشتیبانی منظم از سوی فروشندگان با آنها برخورد خواهد شد .
 7. تم پارس محصولات ارائه شده را ضمانت نمیکند و خساراتی که بابت عملکرد محصولات بوجود می آید را بر عهده نمیگیرد . لذا تمامی بررسی ها از سوی تم پارس قبل از انتشار بر روی محصول صورت گرفته است .
 8. امکان بازگشت وجه محصول خریداری شده از سوی تم پارس امکان پذیر نمیباشد .
 9. چنانچه فروش و پخش محصولات توسط خریدار در سایر مارکت ها و شبکه های اجتماعی ثابت شود . تم پارس به نمایندگی از فروشنده محصول و جهت حمایت از حقوق فروشندگان حساب کاربری خریدار را مسدود میکند .
 10. پشتیبانی محصولات خریداری شده صرفا از سیستم پشتیبانی تیکتینگ تم پارس صورت میگیرد .
 11. پیش از خرید محصول نظرات و نکات ارائه شده توسط فروشندگان را بررسی و بعد اقدام به خرید نمائید .
 12. فروشندگان ملزم به ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته یا شخصی سازی محصول برای خریداران نیستند و صرفا پشتیبانی وردپرسی شامل مواردی است که محصول به فروش رفته دارای مشکل باشد.
 13. پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.
 14. محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان تم پارس و عدم رفع مشکل توسط فروشنده، از مارکت حذف خواهد شد.
 15. تم پارس هیچ مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد.